środa, 04 marca 2009
Serwetki brugijskie

Tyle razy patrzyłam na tą serwetkę i nigdy mi się nie podobała, aż tu pewnego dnia córcia widząc że szydełkuję, zadała mi pytanie. Mamo, a zrobisz dla mnie też serwetkę? Cóż, dziecku się nie odmawia. Dałam jej stos gazetek jaki leżał akurat koło mnie i powiedziałam. Wybierz sobie! Wybór padł właśnie na tą. Nie dyskutowałam ani że mi się nie podoba tylko zaczęłam robić. W każdym kółeczku i brzeg serwetki wplecione są koraliki. Niestety zdjęcie nie pokazuje tego dokładnie gdyż są one półprzeźroczyste. Po skończeniu sama sobie zadałam pytanie, jak to się stało, że wcześniej tej serwetki nie zrobiłam, przecież jest piękna. Kurcze, ma ta moja córcia gust, ciekawe po kim ;)

 

Serwetka wykonana stylem burgijskim, biała z różowymi kwiatkami i koralikami

 A ta serwetka to efekt końcowyCosikowej Zabawy jaka toczyła się na Talenciku. Przepraszam za jakość zdjęcia ale niestety, nie mam dobrego aparatu i muszę ostatnimi czasy zadowalać się telefonem komórkowym.

 

serwetka wykonana stylem burgijskim, zielona z żółtymi kwiatkami

 

piątek, 13 lutego 2009
Coś Wielkanocnego

Od momentu kiedy zrobiłam to cudo po raz pierszy mineło już kilka lat, 3? może nawet 4lata! Nie pamiętam. Starzy wyjadacze wiedzą co to jest, nowi chętnie biorą udział w zabawie. I was również Zapraszam, Wielkanocny nastrój tuż tuż.

 

baranek

 

czwartek, 29 stycznia 2009
Spełniam prośbę
Tak proszę i proszą o tego nowego Cosia. Jak tu odmówić. Zapraszam
niedziela, 25 stycznia 2009
Serwetka
Oto moja nowa Cosikowa serwetka
darmowy hosting obrazków
środa, 21 stycznia 2009
Cosikuję na forum
No i znów nakręcam zabawę na forum Talencikowym.
Chętnych zapraszam tutaj
wtorek, 06 stycznia 2009
Na dobry początek w nowym roku

Aż niewiarygodne. Wydziergałam sobie bluzeczkę szydełkiem. Pierwszy raz w życiu. Do tej pory tylko komuś, komuś, a sama z niczym zostawałam. Ale nie tym razem. Ta bluzeczka jest tylko dla mnie (pewnie dlatego że drugiego takiego chudzielca ze świecą szukać

darmowy hosting obrazków

Idąc za ciosem zaczęłam dziergać sweterek dla najmłodszego

 

darmowy hosting obrazków

wtorek, 02 grudnia 2008
mikołajki dalej
dalszy ciąg mikołajów
darmowy hosting obrazków
poniedziałek, 01 grudnia 2008
Mikołajów dwóch...
darmowy hosting obrazków
niedziela, 30 listopada 2008
Coś nabiera kształtów

Coś nabiera kształtów i kolorów, a zabawa na forum zaczyna powoli wrzeć. Jeszcze nie dawno myślałam, że już więcej takich cosiów nie będę robić, częściowo dlatego iż zepsół mi się aparat, a zdjęcia z kamery kiepsko wychodzą, na szczęście ten Coś jest płaski, dzięki czemu mogłam posłużyć się skanerem do spotografowania go. Zaskoczyło mnie to iż skaner zmienia kolory, na ciemniejsze niż są w rzeczywistości.

darmowy hosting obrazków
sobota, 29 listopada 2008
cosiuję dalej
darmowy hosting obrazków
 
1 , 2