poniedziałek, 29 września 2008
kiedy...

Kiedy tracę już nadzieję, że już nic z tego nie będzie - dzieje się coś.

Coś co znowu mówi mi: a może jednak warto. Grosz do grosza, ale kiedyś się nazbiera.

Już miałam usunąć wszystkie aukcje, po co one, przecież i tak nikt tego nie kupi, a tu niespodzianka. Kolejna torebka znalazła dom. Nie jest to wymarzona kwota, ale co tam, nawet te pare złotych na drodze nie leży.

Dziś bierze mnie grypa, brrrrr, nie nawidzę chorować. Psiapióła podsunęła mi nr telefonu do kogoś kto zleca chałupnictwo, no i dylemat: zadzwonić? Nie zadzwonić! Trochę pesynizmu: i tak nic z tego nie będzie, nie warto. Trochę optynizmu: a może jednak??? Dobra, zobaczymy jutro.

czwartek, 18 września 2008

A niech tam, idę za ciosem i szyję dalej


Jupi


darmowy hosting obrazków

Erine


darmowy hosting obrazków

wtorek, 16 września 2008
KAMA

A może i Kama znajdzie nową właścicielkę. Dziś świętuję imieniny więc mam nadzieje że imie jakie otrzymała torebka przyniesie jej szczęście.


darmowy hosting obrazków

poniedziałek, 15 września 2008
Shelly

Zdaje się, że Shelly znalazła nową panią :) oby jej dobrze służyła.

darmowy hosting obrazków

Sukienka szydełkowa

Tym razem zrobiłam prezent dla pewnego dziecka z okazji 1szych urodzin. Trochę to trwało gdyż nie obyło się bez kilkukrotnego prócia, a to za małe, a to za duże, aż w końcu wstrzeliłam się w rozmiar. Chociaż schemat jest ogólno dostępny w necie, trzeba go było troszkę zmodyfikować. Grung, że pasuje


darmowy hosting obrazków

środa, 10 września 2008
Smutno mi

Ten rok mamy z mężem ciężki. Niestety nie ma widoku na to że będzie lepiej. Jakoś przeżyjemy do natępnego sezonu... chyba, niestety o jakichkolwiek remontach muszę zapomnieć. A tu co szafę otworzę wszystko na głowę się wali. Jest nas piątka i nie ma już gdzie tego wszystkiego chować. Pomyślałam sobie: zarobię na tą szafę i wreszcie wszystko poukładam jak się należy, niestety. Choć by się wydawało że tworzę ładne rzeczy, nie są one chodliwe. Na allegro wszyscy patrzą kupić jak najtaniej, a w galeriach z rękodziełem prowizję biorą niebotyczną. Smutno mi...

poniedziałek, 01 września 2008
Vera-Ellen

Kolejna do oddania ;) Oto Vera-Ellen


darmowy hosting obrazków