niedziela, 31 sierpnia 2008
Sabinka

Torebka Sabinka


darmowy hosting obrazków

niedzielnie


'

czwartek, 28 sierpnia 2008
Emanuelle

Dziś jestem z siebie zadowolona. Uszyłam Emanuelle i ... nawet samej mnie się podoba ta torebka.

darmowy hosting obrazków

środa, 27 sierpnia 2008
Monique

Powstała kolejna, ale ten styl chyba odłożę, przeżucam się na wieczorowy, kolejne torebki będą już zupełnie inne. Ta torebka otrzymała imię Monique. Dlaczego? Dziś w kalendarzu imieniny obchodzi Monika

darmowy hosting obrazków

wtorek, 26 sierpnia 2008
Torebka Tessi

Dziś powstała kolejna torebka. Wystywniania, pikowana, dekoracyjne listki. Szycie mnie wciągnęło, szkoda tylko że inne rzeczy czekają na zmiłowanie

darmowy hosting obrazków

poniedziałek, 25 sierpnia 2008
Torebki

Ostatnio poszłam w tango z torebkami. No może nie wyszły tak jak chciałam, ale kto wie, może uda się sprzedać.

Jedna torebka jest z witrażem, druga z aplikacją - listkiem. Wystywniane dno, solidne uszy, mocny zamek

darmowy hosting obrazków darmowy hosting obrazków

niedziela, 17 sierpnia 2008
Wieniec

No i znów wypadło na mnie. Dożynki parafialne. Ktoś musiał zrobić, cóż, jakoś zrobiłam. Niestety na szybko... następnym razem będzie lepszy, ładniejszy, większy itp :)

darmowy hosting obrazków
wtorek, 12 sierpnia 2008
...ponownie

Dawno tu nic nie pisałam, może i właśnie dlatego że nie było się czym pochwalić. Tyle różnych robótek pozaczynane, nie wszystkie skończone, a te które miały okazję doznać ten zaszczyt i zostały wykonane do końca, niestety uwiecznione czekają tylko w aparacie. Brak chęci na poszukanie kabla który by szybciutko przegrał to i owo, brak chęcie by kończyć to co się zaczęło, brak czasu? Nie, tego pisać nie będę bo chociaż było go skąpo to choć zmęczona nie raz odprężałam się przy robótkach.

Dziś dłonie marzą już tylko o grubej warstwie kremu nawilżającego oraz o głębokim śnie. Za dużo ości na dziś dzień, ale jeszcze tylko jutro kilka końcowych detali, kilka fotek i pokarzę co pochłonęło moją uwagę przez ostatnie dni. Jeśli tu jeszcze ktokolwiek zagląda, obiecuję, w krótce na pewno pokarzę co z czym i jak.