Blog > Komentarze do wpisu
Serwetki brugijskie

Tyle razy patrzyłam na tą serwetkę i nigdy mi się nie podobała, aż tu pewnego dnia córcia widząc że szydełkuję, zadała mi pytanie. Mamo, a zrobisz dla mnie też serwetkę? Cóż, dziecku się nie odmawia. Dałam jej stos gazetek jaki leżał akurat koło mnie i powiedziałam. Wybierz sobie! Wybór padł właśnie na tą. Nie dyskutowałam ani że mi się nie podoba tylko zaczęłam robić. W każdym kółeczku i brzeg serwetki wplecione są koraliki. Niestety zdjęcie nie pokazuje tego dokładnie gdyż są one półprzeźroczyste. Po skończeniu sama sobie zadałam pytanie, jak to się stało, że wcześniej tej serwetki nie zrobiłam, przecież jest piękna. Kurcze, ma ta moja córcia gust, ciekawe po kim ;)

 

Serwetka wykonana stylem burgijskim, biała z różowymi kwiatkami i koralikami

 A ta serwetka to efekt końcowyCosikowej Zabawy jaka toczyła się na Talenciku. Przepraszam za jakość zdjęcia ale niestety, nie mam dobrego aparatu i muszę ostatnimi czasy zadowalać się telefonem komórkowym.

 

serwetka wykonana stylem burgijskim, zielona z żółtymi kwiatkami

 

środa, 04 marca 2009, kawa80

Polecane wpisy

  • Coś Wielkanocnego

    Od momentu kiedy zrobiłam to cudo po raz pierszy mineło już kilka lat, 3? może nawet 4lata! Nie pamiętam. Starzy wyjadacze wiedzą co to jest, nowi chętnie biorą

  • Spełniam prośbę

    Tak proszę i proszą o tego nowego Cosia. Jak tu odmówić. Zapraszam

  • Serwetka

    Oto moja nowa Cosikowa serwetka

Komentarze
ela107
2009/03/05 08:03:28
Brugijskie serwetki mają w sobie to coś.
Staranne wykonanie i te koraliki dodają uroku.
Pozdrawiam-Ela
-
barbaratoja
2009/03/05 15:43:43
Dopiero przeglądając blogi przekonałam się do wielokolorowych serwetek.Twoje są śliczne.Zdjęcie tej drugiej dostałam ostatnio od córki.Mam nadzieję, że moja będzie chociaż w części tak śliczna jak Twoja.
pozdrawiam Basia
-
2009/03/06 13:37:56
Brugijka piękna :) Córka ma niezły gust - zapewne po tacie, skoro Tobie się nie podobała ;)
-
koronekczar
2012/02/07 11:44:29
Serwetka podoba mi się. Koronki robione techniką brugijską lubię, choć wzorów pięknych wiele nie spotkałem. Nie ma jednak co narzekać, mogę przecież sam pomyśleć zamiast marudzić. Natomiast wciąż trudno mi polubić koronki wielobarwne. Postanowiłem więc - wzorem Ciebie - zabrać się właśnie za coś takiego w kolorystyce bieli, delikatnego fioletu i ostrzejszego różu z odrobiną szarej zieleni.
Z tysiącem serdeczności
Zygfryd